دلم می خواد یه تور ثبت نام کنم برم !
    هر کی رو پیشنهاد می دم مهربان همسر می گه :" اون نه گناه داره ! راهنمای کارت دار   استفاده نمی کنه می ری بهشون گیر می دی،اون یکی هم که بزن برقصین می ری نصیحتشون می کنی، حرف اون یکی رو اصلا نزن طرف گیجه می ری از تورگردانیش ایراد می گیری همش تا ته سفر غر می زنی به جون من ،اون یکی دست و پا نداره آخرش هم خودت تورشو جمع می کنی ،اون یکی هل میشه استادشی! اون یکی ازت خوشش نمیاد،اصلا خودمون فردا با بچه ها می ریم دشتی بیابونی جایی بذار خلق الله کارشونو بکنن "
یعنی یه همچین آدم مزخرفی شدم من؟ خب دلم می خواد برم تور به کی بگم این دردمو آخه !!!!

/ 4 نظر / 26 بازدید
ارژنگ انتصاری

خواااار این که استانداردهای تور در کشور ما تعریف درستی نداره، گناه ما نیست. کارمون سفره، زندگیمون سفره، و سفر برای خودمون معنی دار می شه که بتونیم چیزی رو منتقل کنیم، یاد بدیم و برای دیگران خاطره بسازیم. ناخودآگاه توی تور یا با گروه دوستان که باشیم، بازم انگار روی تور خودمونیم، راستش من خودم جرات سفر کردن با تور رو خیلی ندارم، شاید فقط در برخی تورهای طبیعت گردی که خودم نتونم برم، اونم چون می دونم همه گفته های مهربان همسرت برای من نیز روی می دهد خواااار جان!

اشکان ن

کلا دو حالت داره: یا میتونی حافظه ت رو پاک کنی و نقش یه مسافر خوب و ساکت و دوست داشتنی تور (که چیزی جز لذت و لبخند در هر موقعیتی بلد نیست) رو بازی کنی یا نمیتونی و پامیشی با بچه ها میری دشتی بیابونی...(میترسم اینجا هم نذاری خلق الله -بچه ها- کارشونو بکنن!)

yasi

فیــلترشکن و وی پی n رایگان