خشم ! رفیق همراه این روزهای من

  

/ 3 نظر / 31 بازدید
اشکان مترسک

1- اما درباره ایوار و حق عضویت انجمن شما اگر با ایوار تماس می گرفتی بهتون می گفتن که نامه انجمن چندان هم واجب نیست، ااا زرنگی؟؟؟اول اعلام کنیم که بیان ملت 100 تومن بدن بعد بگیم نه؟؟؟؟؟؟؟؟ 2-بخش خصوصی مختار به انتخاب کارمندانش هست،شما می تونید علت عدم پذیرشتون را از ایوار جویا بشید که با توجه به ادب شما فکر کنم هیچ آژانسی مایل به فعالیت با شما نیست اما در مورد عدم قبولی بهت بگم که من اصلا شرکت نکردم چون از همون وقتی تو انجمن 2 سال قبل گفتین ایوار تور میبره و وقتش نگفتین و ملتی را 2در کردین شما نامردان دغل باز رو شناختم................................................................ 3-اصولا آدمهای قدکوتاه مانند جنابعالی که حتی جرات نوشتن اسمشون را هم در کامنت ندارن به درد همان چاله میدانی که در آن به دنیا امده اند می خورند نه به درد کار راهنمای تور ! شما بلند قدان مترسک مثل اون اشکان بی همه کس که سالی یه بار میاد انجمن لیدر شید واسه همه بسه......... به هر حال در صورتی که حس کردید می تونید مودب باشیددرشان و شغلتون صحبت کنید ایمیل،فیس بوک و تلفن من در اختیارتون هست که سوالهاتون را بپرسید.

علی رضا

درود بر شما خانم مطهّر . چرا خشم ؟ این گونه آدم ها همه جا و همه ی زمان ها بودند و هستند . من هم خودم زخم خورده ی این ها هستم : کسانی که دهان به هتّاکی میگشایند و هر آن چه که میخواهند میگویند . من شما رو میشناسم .... حیف شماست که خشم بخواهد رفیق این روزهای تان باشد .

مه مطهر

خطاب به علیرضا :ممنون از محبتت خشم من دلیل آدمهای هتاک نیستن اصولا این ویژگی فرهنگ ماست اونقدر زندگی بالا پایین داره که آدمها درش اهمیت ندارن