خودمانی

من خودم ديروز برای اينکه احمدی نژاد رئيس جمهور نشه رفتم به رفسنجانی رای دادم

اما ته دلم با احمدی نژاد بود از قديم و نديم گفتن آزموده را آزمودن خطاست ما رفسنجانی رو ۸ سال آزموده بوديم غير از تورم و اختلاف شديد طبقاتی چيزی برامون نداشت .  اين آدم حد اقل مومن نشان می دهد اميدوار باشيم که واقعا هست و از خدايی بالای سرش می ترسد .بيايد به اين آدم که می گه حرفی برای گفتن داره فرصت بديم . ما که از خاتمی مطمئن بوديم هيچ نتيجه ای نگرفتيم به اين يک نفر فرصت بديم به دلمون بد نياريم شايد چيزی تغيير کرد بايد شرايط رو بپذيريم و دعا کنيم و کار و اميدوار باشيم مثل همه چيز های توی اين مملکت حرفهايی که درباره اين آدم بهمون گفتن غلط باشه بياين بهش فرصت بديم و به خودمون اميد .

/ 6 نظر / 4 بازدید
saeedeh

سلام اين دقيقا همون چيزی بود که من دلم ميخواست به دوستام بگم متشکرم موفق و شاد باشی

یک رهگذر

سلام. از واقع بینی شما خیلی خوشم اومد. من هم تا دو روز مونده به انتخابات یکی از طرفدارهای پر و پا قرص آقای هاشمی بودم ولی بعد از شنیدن حرفهای آقای احمدی نژاد تصمیم گرفتم که به ایشون رای بدم. فقط خدا کنه که در انتخابم اشتباه نکرده باشم.

fateme

سلام...خيلی حرفا هست که گفتنشون دردی رو دوا نمی کنه ولی فقط اينو بگم که:من از خاتمی مطمئن بودم و نتيجه هم گرفتم طوری که بيش از پيش بهش ايمان دارم وبه خاطر این ۸ سال ازش ممنونم...گرچه که......ديگه بقيشو نگم بهتره.

mahsa

خوبه اميد هميشه اول راهه/خاتمی خوب بود انسان بود يک آدم فرهنگی بود بر خلاف نظر خيلی ها ادم سياست بود از اومدن و بودنش ممنون هرکسی يه وظيفه ای داره مال اونم اين بود ۸ سال .../حالا بايد ديد وظيفه احمدی نژاد چيه اميدوارم حرف و عملش يکی باشه .

saman

بی خیال تموم شد رفت......با ديدن پروفايلت که داره تو اورکات خاک می خوره حس عجيبی به هم دست داد اددت کردم ... با اجازه تا روز های ممنوع ديگه باي

هستي

من با نظر فاطمه موافقم...